Nie taki makijaż permanentny straszny, jak go malują


makijaż permanentny

Zabieg makijażu permanentnego stał się w Polsce bardzo popularnym zabiegiem, jednak ciągle wiele kobiet obawia się jego efektów.

Każdy widząc zdjęcia tuż po zabiegu myśli, że jest to ostateczny efekt. Nic bardziej mylnego. Efekt koncowy i własciwy, widoczny jest dopiero na skórze wygojonej – czyli po korekcie, którą wykonje sie po 4 tygodnach. Zatem dopiero po 8 tygodniach widać ostateczny kolor, kiedy skóra zamknie wewnątrz pigment.

Kolejnym punktem obaw jest bolesność zabiegu. Nie jest on przyjemny, ale sprawia nieduży dyskomfort. Stosuje się znieczulenie miejscowe. Na poczatek maść/krem przed wprowadzaniem barwnika, pozniej żel w trakcie zabiegu.

Przed zabiegiem wykonuje sie rysunek i konsultuje jego ostateczny wyglad, także nic bez zgody klienta nie zostatnie wykonane. Po pierwszym zabiegu często rysunek moze sie wyłuszczyć cześciowo (jest to normalna reakcja organizmu), wiec mozna być spokojnym i czekac na korektę, ona wszystko uzupełni i nada porzadany efekt.

Makijaż permanentny pozwala podkreślić trwale nasze piękno, nie powinien być mocny i przerysowany. Profesjonalnie wykonany stanowi dopełnienie naturalnego uroku. Wygodnie i przyjemnie jest budzić się rano i wyglądać rewelacyjnie.

Szczerze polecam. Mój makijaż cieszy mnie każdego dnia od 4 lat. W tym roku wykonałam korektę, ponieważ kolor po takim czasie lekko blednie. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji o tym zabiegu.

Serdecznie zapraszam na konsultacje do mojego salonu.

Pozdrawiam

Bożena Rejner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*