Zawsze i wszędzie gładko – epilacja laserowa


Każda kobieta marzy o pięknym i gładkim ciele…

Aby to osiągnąć większość z nas stosuje różne metody usuwania niechcianych włosów.

Są to – golenie maszynką ,depilatory mechaniczne, woskowanie. Niestety żadna z tych metod nie jest skuteczna .Włoski zawsze będą odrastać.

Jedynym możliwym i najbardziej skutecznym obecnie sposobem na pozbycie się wosków jest EPILACJA LASEROWA laserem diodowym LightSheerDesire amerykańskiej firmy Lumenis.

Aby uzyskać trwałe efekty potrzebujemy ok .5,6 zabiegów epilacji w odstępach 4-8 tygodniowych.

Przy każdej sesji usuwamy ok.20 % włosów w aktywnej fazie wzrostu .Mieszek włosowy i obecna w nim melanina absorbuje wiązkę lasera diodowego o długości fali 805 nm .Struktura włosa zostaje trwale uszkodzona. LASER DIODOWY LightSheerDesire gwarantuje nam skuteczne i trwałe usuniecie włosów bez bólu i komplikacji. Urządzenie posiada nowoczesny system chłodzenia. Głowica lasera zaopatrzona jest w specjalnie chłodzoną szafirową końcówkę ChillTip patent firmy Lumenis. Dzięki temu zabieg jest komfortowy i bezbolesny. U osób które borykają się z problemem wrastania włosów, zapaleniem mieszków włosowych epilacja wyeliminuje tę dolegliwość.

Przy większości zabiegów laserowych istnieją przeciwwskazania do ich wykonania. W tym przypadku są to przede wszystkim :

– ciąża
-choroby nowotworowe
-świeża opalenizna
-indywidualna terapia hormonalna
-kremy z kwasami i retinolem (nie używamy na 1 miesiąc przed zabiegiem)
-leki światłouczulające
-zioła (dziurawiec,nagietek)
-bielactwo, łuszczyca
-skłonność do przebarwień
-reticuralis(skóra marmurkowa)
-depilacja woskiem, pensetą (nie używamy 1 miesiąc przed zabiegiem)

Pamiętajmy również, że nie wolno poddać się epilacji bezpośrednio po opalaniu. Musi być zachowany odstęp ok 3 lub 4 tygodnie. Natomiast po zabiegu unikamy słońca przez jeden miesiąc.

Za wpis dziękuję Pani Agnieszce, z którą nawiązaliśmy współpracę.

Zapraszamy na zabiegi epilacji do naszego salonu. Zabiegi i konsultacje będą przeprowadzane w określonych terminach, po uprzednim zapisaniu.

Pozdrawiam

Bożena Rejner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*